Uluslararası / Dünya Kupası Elemeleri, AFC, 2. Tur, Grup H   İlk Yarı Sonuç Durum
09:00 Kore Cumhuriyeti Lübnan 0 - 1 2 - 1 Bitti
19:00 Avusturya Kuzey Makedonya 1 - 1 1 - 1 Devre Arası
22:00 Hollanda Ukrayna - - Başlamadı
16:00 İngiltere Hırvatístan 0 - 0 1 - 0 Bitti
00:00 Brezilya Venezuela - - Başlamadı
03:00 Meksika Honduras 0 - 0 0 - 0 Bitti
16:00 Tanzanya Malavi 0 - 0 2 - 0 Bitti
12:00 Letonya Estonya 0 - 4 1 - 4 Bitti
14:00 Litvanya Faroe Adaları 1 - 0 2 - 0 Bitti
19:30 Malta Karadağ - 0 - 0 26'
20:00 Kosta Rika Guatemala - - Başlamadı
Uluslararası Kulüpler / Kulüpler Arası Hazırlık Maçları   İlk Yarı Sonuç Durum
11:30 U. 60 Bremen Bremen 1 - 3 1 - 3 Bitti
17:00 Kongsvinger Kjelsas 2 - 1 4 - 2 Bitti
İngiltere / Ulusal Lig, Playofflar   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Stockport Hartlepool 0 - 0 0 - 1 Bitti
İspanya / LaLiga 2, Yükselme Playoffları   İlk Yarı Sonuç Durum
22:00 Rayo Vallecano Girona - - Başlamadı
İtalya / Serie C, Yükselme Playoffları   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Calcio Padova Alessandria 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
ABD / USL, Championship   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Charleston Battery New York Red Bulls II - - Ertelendi
02:00 Pittsburgh Riverhounds Miami FC 1 - 1 1 - 1 Bitti
02:30 Louisville City FC Memphis 901 FC 0 - 0 3 - 0 Bitti
03:00 Rio Grande Valley FC Real Monarchs SLC 0 - 0 1 - 0 Bitti
03:30 OCK Energy FC Birmingham Legion FC 0 - 1 1 - 2 Bitti
04:30 El Paso Locomotive FC Colorado Springs Switchbacks FC 1 - 0 1 - 1 Bitti
04:30 New Mexico United Austin Bold FC 0 - 0 0 - 0 Bitti
05:00 Orange County Oakland Roots SC 1 - 0 1 - 0 Bitti
05:30 Phoenix Rising Tacoma Defiance 1 - 0 3 - 0 Bitti
05:30 San Diego Loyal SC Los Angeles Galaxy II 0 - 0 2 - 1 Bitti
Almanya / Regionalliga Kuzeydoğu   İlk Yarı Sonuç Durum
14:30 Berliner AK Babelsberg 03 - - İptal
14:30 Bischofswerda Viktoria Berlin - - İptal
14:30 Chemie Leipzig VSG Altglienicke - - İptal
14:30 Chemnitzer Meuselwitz - - İptal
14:30 Cottbus Borussia Berlin - - İptal
14:30 Dynamo Lokomotiv Leipzig - - İptal
14:30 FSV 63 Luckenwalde Auerbach 1906 - - İptal
14:30 Hertha II FSV Union Fuerstenwalde - - İptal
14:30 Jena Halberstadt - - İptal
14:30 Optik Rathenow SV Lichtenberg 47 - - İptal
Avustralya / A- Ligi, Playofflar   İlk Yarı Sonuç Durum
08:05 Brisbane Roar FC Adelaide United FK 0 - 2 1 - 2 Bitti
Beyaz Rusya / Vysshaya Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Isloch FC Dinamo Brest 0 - 0 1 - 1 Bitti
19:00 FC Ruh Brest Torpedo Belaz Zhodino 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
Brezilya / Brasileiro Seri A   İlk Yarı Sonuç Durum
01:00 Santos FC SP EC Juventude RS 0 - 0 0 - 0 Bitti
01:00 SE Palmeiras SP SC Corinthians SP 1 - 0 1 - 1 Bitti
22:00 Atletico Mineiro MG Sao Paulo - - Başlamadı
22:00 CR Flamengo RJ America FC MG - - Başlamadı
22:00 Gremio FB Porto Alegrense RS CA Paranaense PR - - Başlamadı
01:00 Gremio Esportivo Brasil RS Vasco Gama 1 - 0 1 - 2 Bitti
01:00 Vila Nova FC GO CS Alagoano AL 1 - 0 1 - 0 Bitti
03:00 Cruzeiro EC MG Goias EC GO 0 - 1 1 - 1 Bitti
22:00 Avai FC SC Brusque FC SC - - Başlamadı
22:00 Botafogo Clube DO Remo PA - - Başlamadı
01:00 EC Jacuipense BA Paysandu SC PA 0 - 2 0 - 2 Bitti
17:00 Tombense FC MG AA Altos PI 1 - 2 2 - 2 Bitti
22:00 Botafogo FC PB Volta Redonda FC RJ - - Başlamadı
17:00 Criciuma EC SC Ypiranga FC RS 2 - 0 2 - 1 Bitti
22:00 Parana Clube PR Figueirense FC SC - - Başlamadı
Cezayir / 1.Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 CS Constantine CR Belouizdad - - Ertelendi
16:00 NA Hussein Dey USM Alger - - Ertelendi
19:00 JSM Skikda WA Tlemcen 1 - 2 1 - 2 Devre Arası
19:00 Olympique Medea MC Magra - 0 - 0 53'
19:45 MC Alger JS Saoura - 0 - 0 7'
21:00 JS Kabylie Us Biskra - - Başlamadı
Estonya / Premium Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Flora Tallinn Parnu Vaprus 1 - 0 2 - 0 Bitti
Fas / Botola, Fas Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
21:15 Hassania Union Sport Agadir Wydad - - Başlamadı
23:30 Raja Casablanca Athletic RSB Berkane - - Başlamadı
Finlandiya / Ykkonen   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 PK-35 KPV Kokkola 0 - 0 3 - 0 Bitti
18:00 Rovaniemen Palloseura Turun Palloseura 0 - 1 0 - 1 50'
18:30 IF Gnistan Mikkelin Palloilijat 0 - 2 0 - 2 23'
18:30 Jippo FF Jaro 0 - 0 0 - 1 27'
18:30 Musan Salama Vaasa 2 - 0 2 - 0 27'
Gana / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Aduana Liberty Professionals 1 - 0 2 - 0 49'
18:00 Ashanti Gold FC Dwarfs 0 - 0 1 - 0 51'
18:00 Bechem Berekum Chelsea Fc 1 - 0 2 - 0 50'
18:00 Karela United Legon Cities 1 - 0 2 - 0 48'
18:00 King Faisal Accra Great Olympics 1 - 0 1 - 0 51'
18:00 Sogakope Wafa Dreams 1 - 1 1 - 1 45'
21:00 Hearts of Oak Medeama - - Başlamadı
Gürcistan / Gürcistan Ulusal Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 FC Samtredia Dinamo Tiflis 0 - 1 0 - 2 Bitti
16:30 Shukura Kobuleti Saburtalo Tbilisi 0 - 0 0 - 0 Bitti
İsveç / Superettan   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Varnamo Trelleborg 0 - 1 0 - 1 Bitti
Japonya / J-Lig 2   İlk Yarı Sonuç Durum
08:00 JEF United Ichihara Chiba Tokyo Verdy 0 - 1 0 - 1 Bitti
08:00 Kyoto Sanga FC Thespakusatsu Gunma 1 - 1 2 - 2 Bitti
08:00 Mito Hollyhock SC Sagamihara 1 - 0 2 - 0 Bitti
08:00 Montedio Yamagata Renofa Yamaguchi 1 - 0 2 - 0 Bitti
08:00 Niigata Albirex Fagiano Okayama 0 - 0 0 - 1 Bitti
08:00 V-Varen Nagasaki Matsumoto Yamaga FC 1 - 0 1 - 0 Bitti
09:00 Jubilo Iwata Ventforet Kofu 1 - 0 1 - 0 Bitti
09:00 Machida Zelvia Blaublitz Akita 0 - 0 0 - 2 Bitti
12:00 Ehime FC Zweigen Kanazawa 0 - 2 1 - 3 Bitti
13:00 FC Ryukyu Giravanz Kitakyushu 1 - 0 3 - 0 Bitti
13:00 Omiya Ardija Tochigi SC 1 - 1 1 - 1 Bitti
11:00 Shonan Bellmare FC Tokyo 1 - 3 1 - 4 Bitti
11:00 Yokohama Marinos Hokkaido Consadole Sapporo 0 - 1 1 - 3 Bitti
12:00 Urawa Red Diamonds Vissel Kobe 2 - 1 2 - 2 Bitti
Kazakistan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 FK Astana Tobol Kostanay 1 - 1 1 - 1 Bitti
16:00 Taraz Kairat Almaty 0 - 1 0 - 2 Bitti
18:00 Kaisar Kyzylorda Turan 0 - 0 0 - 0 54'
Kolombiya / Primera A, Açılış, Playofflar   İlk Yarı Sonuç Durum
21:30 Millonarios FC CD Junior FC - - Başlamadı
02:00 CD Cortulua Itagui Leones FC - - Ertelendi
Kore Cumhuriyeti / K-Lig 2   İlk Yarı Sonuç Durum
07:00 Jeonnam Dragons Bucheon FC 1995 0 - 2 0 - 2 Bitti
10:00 Ansan Greeners FC Busan I Park 1 - 1 2 - 3 Bitti
12:30 Gyeongnam FC Gimcheon Sangmu 0 - 0 1 - 2 Bitti
Letonya / Virsliga   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 BFC Daugavpils Valmiera FC 0 - 0 1 - 2 Bitti
16:00 Riga FC Noah Jurmala 0 - 0 1 - 0 Bitti
16:30 FK Spartaks Jurmala FK Liepaja 0 - 1 1 - 2 Bitti
19:00 FK Rigas Futbola Skola FK Metta / Lu 2 - 0 2 - 0 Devre Arası
Norveç / Elit Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Bodo Glimt Mjondalen 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
19:00 Lillestrom Haugesund 2 - 1 2 - 1 Devre Arası
19:00 Sarpsborg 08 Brann 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
19:00 Stromsgodset Rosenborg 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
21:00 Viking Valerenga - - Başlamadı
15:00 Floro Tromsdalen - - İptal
17:00 Asker Senja - - İptal
19:30 Floya Alta - - İptal
16:00 Nardo Fram Larvik - - İptal
16:00 Rosenborg 2 Kjelsas - - İptal
Polonya / Polonya 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
13:40 Chrobry Glogow Arka Gdynia 0 - 1 0 - 3 Bitti
13:40 GKS Tychy Lodz 0 - 0 1 - 1 Bitti
13:40 Gornik Leczna Sandecja Nowy Sacz 1 - 0 3 - 0 Bitti
13:40 Jastrzebie Resovia 0 - 1 2 - 1 Bitti
13:40 Miedz Legnica Zaglebie Sosnowiec 0 - 1 1 - 1 Bitti
13:40 Nieciecza OKS Stomil Olsztyn 0 - 0 0 - 0 Bitti
13:40 Puszcza Niepolomice GKS Belchatow 1 - 0 2 - 0 Bitti
13:40 Radomiak Radom Korona Kielce 2 - 0 2 - 0 Bitti
13:40 Widzew Lodz Odra Opole 1 - 1 2 - 1 Bitti
Simulated Reality League / European Championship SRL   İlk Yarı Sonuç Durum
07:00 İngiltere Hırvatístan 0 - 0 1 - 1 Bitti
10:00 Avusturya Kuzey Makedonya 1 - 0 3 - 0 Bitti
13:00 Hollanda SRL Ukrayna 0 - 0 0 - 0 Bitti
Uruguay / Premier Lig, Apertura   İlk Yarı Sonuç Durum
02:15 Penarol URU Club Atletico Rentistas 0 - 0 1 - 1 Bitti
18:30 Deportivo Maldonado Cerro Largo FC 1 - 1 1 - 1 17'
21:30 Club Nacional de Football Fenix Montevideo - - Başlamadı