İngiltere / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:30 Wolverhampton Brentford - - Başlamadı
17:00 Burnley Arsenal - - Başlamadı
17:00 Liverpool Crystal Palace - - Başlamadı
17:00 Man City Southampton - - Başlamadı
17:00 Norwich Watford - - Başlamadı
19:30 Aston Villa Everton - - Başlamadı
14:30 Hull City Sheffield - - Başlamadı
17:00 Barnsley Blackburn - - Başlamadı
17:00 Cardiff City Bournemouth - - Başlamadı
17:00 Derby County Stoke - - Başlamadı
17:00 Fulham Reading - - Başlamadı
17:00 Huddersfield Town Nottingham Forest - - Başlamadı
17:00 Luton Town Swansea City - - Başlamadı
17:00 Middlesbrough Blackpool - - Başlamadı
17:00 Millwall Coventry City - - Başlamadı
17:00 Peterborough United Birmingham - - Başlamadı
17:00 Preston North End West Bromwich - - Başlamadı
17:00 Queens Park Rangers Bristol City - - Başlamadı
17:00 Accrington Stanley Wigan - - Başlamadı
17:00 Bolton Rotherham United - - Başlamadı
17:00 Cheltenham Town Oxford United - - Başlamadı
17:00 Crewe Alexandra Burton Albion - - Başlamadı
17:00 Doncaster Rovers Morecambe FC - - Başlamadı
17:00 Fleetwood Town Sunderland - - Başlamadı
17:00 Gillingham FC MK Dons - - Başlamadı
17:00 Lincoln City Ipswich Town - - Başlamadı
17:00 Portsmouth Cambridge United - - Başlamadı
17:00 Sheffield Wednesday Shrewsbury Town - - Başlamadı
17:00 Wimbledon Plymouth Argyle - - Başlamadı
17:00 Wycombe Wanderers Charlton Athletic - - Başlamadı
16:00 Northampton Town Swindon Town - - Başlamadı
17:00 Bradford City Barrow - - Başlamadı
17:00 Bristol Rovers Leyton Orient London - - Başlamadı
17:00 Carlisle United Scunthorpe United - - Başlamadı
17:00 Colchester United Crawley Town - - Başlamadı
17:00 Exeter City Sutton United - - Başlamadı
17:00 Mansfield Town Rochdale - - Başlamadı
17:00 Newport County Walsall - - Başlamadı
17:00 Oldham Athletic Hartlepool United - - Başlamadı
17:00 Port Vale Harrogate Town - - Başlamadı
17:00 Stevenage FC Forest Green Rovers - - Başlamadı
17:00 Tranmere Rovers Birkenhead Salford City - - Başlamadı
17:00 Bromley Barnet FC - - Başlamadı
17:00 Grimsby Town Eastleigh - - Başlamadı
17:00 Halifax Town Stockport County FC - - Başlamadı
17:00 Notts County Maidenhead United FC - - Başlamadı
17:00 Solihull Moors Boreham Wood FC - - Başlamadı
17:00 Torquay United Southend United - - Başlamadı
17:00 Wealdstone Aldershot Town FC - - Başlamadı
17:00 Woking Chesterfield FC - - Ertelendi
17:00 Wrexham Dagenham and Redbridge FC - - Başlamadı
17:00 Yeovil Town Altrincham - - Ertelendi
17:00 Yeovil Town Chesterfield FC - - Başlamadı
19:20 Weymouth FC Dover Athletic - - Başlamadı
Almanya / Bundesliga   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 Arminia Bielefeld Hoffenheim - - Başlamadı
16:30 Augsburg M´gladbach - - Başlamadı
16:30 B.Münih Bochum - - Başlamadı
16:30 Mainz Freiburg - - Başlamadı
19:30 1. FC Köln Leipzig - - Başlamadı
14:30 F.Düsseldorf Jahn Regensburg - - Başlamadı
14:30 Holstein Kiel Hannover - - Başlamadı
14:30 Sandhausen 1. FC Heidenheim - - Başlamadı
21:30 W.Bremen Hamburg - - Başlamadı
15:00 1860 Münih FSV Zwickau - - Başlamadı
15:00 1. FC Saarbrucken Turkgucu Munich - - Başlamadı
15:00 Duisburg Eintracht Braunschweig - - Başlamadı
15:00 Magdeburg FC Wurzburger Kickers - - Başlamadı
15:00 Osnabruck SV Meppen 1912 - - Başlamadı
15:00 SV Waldhof Mannheim 07 Hallescher FC - - Başlamadı
İspanya / LaLiga   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 Rayo Vallecano Getafe - - Başlamadı
17:15 A.Madrid A.Bilbao - - Başlamadı
19:30 Elche Levante - - Başlamadı
22:00 Alaves Osasuna - - Başlamadı
17:00 UD Ibiza Real Oviedo - - Başlamadı
19:15 Leganes SD Amorebieta - - Başlamadı
19:15 Zaragoza Real Sociedad San Sebastian B - - Başlamadı
21:30 Girona R.Valladolid - - Başlamadı
22:00 Cartagena Lugo - - Başlamadı
İtalya / Serie A   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Genoa Fiorentina - - Başlamadı
19:00 Inter Bologna - - Başlamadı
21:45 US Salernitana Atalanta - - Başlamadı
15:00 Ascoli Benevento Calcio - - Başlamadı
15:00 Lecce Alessandria - - Başlamadı
15:00 Monza Ternana Calcio - - Başlamadı
15:00 Perugia Calcio SPA Cosenza Calcio - - Başlamadı
15:00 Reggina 1914 SPAL - - Başlamadı
17:15 Vicenza AC Pisa 1909 - - Başlamadı
19:30 Cittadella Pordenone Calcio - - Başlamadı
18:30 Pro Sesto Fiorenzuola - - Başlamadı
18:30 AS Gubbio Virtus Entella - - Başlamadı
18:30 US Pistoiese 1921 Reggiana - - Başlamadı
18:30 Juve Stabia Citta Di Campobasso - - Başlamadı
Fransa / Ligue 1   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Lens Lille - - Başlamadı
22:00 St.Etienne Bordeaux - - Başlamadı
16:00 Sochaux Paris FC - - Başlamadı
16:00 Toulouse Grenoble - - Başlamadı
20:00 Chamois Niort Guingamp - - Başlamadı
20:00 Dijon USL Dunkerque - - Başlamadı
20:00 Nancy Le Havre - - Başlamadı
20:00 Nimes Amiens - - Başlamadı
20:00 Pau FC Valenciennes - - Başlamadı
20:00 Rodez Aveyron Ajaccio - - Başlamadı
20:00 Sporting Bastia Caen - - Başlamadı
20:00 US Quevilly-Rouen Metropole Auxerre - - Başlamadı
ABD / ABD MLS   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Inter Miami CF New York Red Bulls 0 - 2 0 - 4 Bitti
22:30 Atlanta United FC Dc United - - Başlamadı
Almanya / Regionalliga Bayern   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 1896 Rain Memmingen - - Başlamadı
15:00 Aubstadt SC Eltersdorf - - Başlamadı
15:00 Bayreuth Unterhaching - - Ertelendi
15:00 Greuther Furth II VFB Eichstatt - - Başlamadı
15:00 Nürnberg (A) FC Augsburg II - - Başlamadı
15:00 Schweinfurt SV Schalding-Heining - - Başlamadı
14:30 St. Pauli II Kiel II - - Başlamadı
15:00 Hamburg (A) E. Norderstedt - - Başlamadı
15:00 Lubeck Teutonia 1905 - - Başlamadı
14:00 Hannover 96 (A) Werder Bremen (A) - - Ertelendi
16:00 Jeddeloh Rehden - - Başlamadı
16:00 Oberneuland Hansa Lüneburg - - Başlamadı
14:00 Chemie Leipzig Optik Rathenow - - Başlamadı
14:00 Chemnitzer Cottbus - - Ertelendi
14:00 FSV 63 Luckenwalde Dynamo - - Başlamadı
14:00 Hertha BSC II Jena - - Ertelendi
15:00 Elversberg Mainz II - - Başlamadı
15:00 Frankfurt Pirmasens - - Başlamadı
15:00 Homburg-Saar TSV Schott Mainz - - Başlamadı
15:00 Rot-Weiss Koblenz Hoffenheim (A) - - Başlamadı
15:00 TSV Steinbach 1921 Aalen - - Başlamadı
16:30 Stuttgart II Bahlinger - - Başlamadı
15:00 19 Straelen Munster - - Başlamadı
15:00 M'gladbach II 1. FC Cologne II - - Başlamadı
15:00 Oberhausen Rodinghausen - - Başlamadı
15:00 Rot Weiss Ahlen Lippstadt 08 - - Başlamadı
15:00 Wegberg Beeck Uerdingen - - Başlamadı
15:00 Wuppertaler Homberg - - Başlamadı
Arjantin / Profesyonel Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:30 CD Godoy Cruz CA Sarmiento - - Başlamadı
21:45 Velez Sarsfield CA Aldosivi - - Başlamadı
00:00 Racing Club Avellaneda CA Talleres de Cordoba - - Başlamadı
03:00 Mitre Santiago Del Estero Maipu 2 - 0 3 - 1 Bitti
21:00 CA Estudiantes Agropecuario Argentino - - Başlamadı
22:10 Chacarita Juniors Estudiantes Rio Cuarto - - Başlamadı
21:00 CA Barracas Central Gimnasia Y Esgrima Jujuy - - Başlamadı
21:00 Villa Dalmine CD Santamarina Tandil - - Başlamadı
21:30 Guillermo Brown Deportivo Moron - - Başlamadı
Avusturya / Bundesliga   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Austria Vien SCR Altach - - Başlamadı
18:00 Josko Ried WAC - - Başlamadı
18:00 Trenkwalder Admira Hartberg - - Başlamadı
15:30 Dornbirn Team für Wien - - Başlamadı
21:00 Vorwärts Steyr Austria Lustenau - - Başlamadı
Avusturya / Bölgesel Lig Merkez   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 ATSV Stadl-Paura Vocklamarkt - - Başlamadı
18:00 Union Gurten Wels - - Başlamadı
17:30 SV Leobendorf Neusiedl - - Başlamadı
18:00 Wiener Viktoria SV Stripfing - - Başlamadı
17:00 Bregenz VFB Hohenems - - Başlamadı
17:00 FC Wolfurt SC Admira Dornbirn - - Başlamadı
17:00 SV Austria Salzburg SK Bischofshofen - - Başlamadı
19:00 SV Kuchl Seekirchen - - Başlamadı
15:30 FC Wacker Innsbruck 2 Kufstein - - Başlamadı
17:30 Imst 1933 SV Telfs - - Başlamadı
Azerbaycan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Gabala Sabail FK - - Başlamadı
18:15 Zira FK Sabah Masazir - - Başlamadı
BAE / Arap Körfez Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
17:45 Al-Wasl FC Al Wahda FC (Uae) - - Başlamadı
20:00 Shabab Al Ahli Dubai Club Sharjah FC - - Başlamadı
Belçika / Pro Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:15 KV Oostende Beerschot - - Başlamadı
19:30 Union Saint-Gilloise Zulte - - Başlamadı
19:30 Yellow-Red Mechelen Oud-Heverlee - - Başlamadı
21:45 Royal Charleroi Club Brugge - - Başlamadı
21:45 Royal Mouscron Royal Excelsior Virton - - Başlamadı
Beyaz Rusya / Vysshaya Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 FC Slutsk Gomel - - Başlamadı
17:00 FC Dinamo Brest Slavia Mozyr - - Başlamadı
19:00 Bate Borisov Shakhter Soligorsk - - Başlamadı
Bosna Hersek / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:30 NK Posusje FK Radnik Bijeljina - - Başlamadı
18:00 Zeljeznicar Sarajevo Velez Mostar - - Başlamadı
19:55 FK Tuzla City FK Sloboda Tuzla - - Başlamadı
22:10 HSK Zrinjski Mostar FK Rudar Prijedor - - Başlamadı
Brezilya / Brasileiro Seri A   İlk Yarı Sonuç Durum
23:00 Chapecoense SC SE Palmeiras SP - - Başlamadı
01:00 Coritiba FC PR Vila Nova FC GO 1 - 0 1 - 0 Bitti
02:30 AD Confianca SE Sampaio Correa FC MA 1 - 0 2 - 0 Bitti
03:30 AA Ponte Preta SP Guarani FC SP 0 - 0 0 - 0 Bitti
22:30 Botafogo Nautico PE - - Başlamadı
22:30 Londrina EC PR CS Alagoano AL - - Başlamadı
21:00 Floresta Volta Redonda FC RJ - - Başlamadı
23:00 AA Altos PI Paysandu SC PA - - Başlamadı
17:00 Oeste FC SP EC Sao Jose RS - - Başlamadı
23:00 Botafogo FC SP Figueirense FC SC - - Başlamadı
23:00 Criciuma EC SC Mirassol FC SP - - Başlamadı
Bulgaristan / Birinci Profesyonel Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:30 PFC Cherno More Varna FC Lokomotiv 1929 Sofia - - Başlamadı
19:45 PFC Levski Sofya FC CSKA 1948 - - Başlamadı
Çek Cumhuriyeti / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 1 FC Slovacko Uherske Hradiste FC Fastav Zlin - - Başlamadı
17:00 FC Slovan Liberec Mlada Boleslav - - Başlamadı
20:00 FC Viktoria Plzen SK Dynamo Ceske Budejovice - - Başlamadı
11:15 FK Fotbal Trinec FC Vysocina Jihlava 0 - 0 1 - 1 45'
11:15 MFK Chrudim SK Lisen 0 - 1 0 - 1 46'
11:15 MFK Vyskov Sparta Prag (B) 1 - 1 2 - 3 45'
16:00 SFC Opava FK Mas Taborsko - - Başlamadı
Çin / Çin 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
11:30 Xinjiang Tianshan Leopard Nantong Zhiyun FC 0 - 1 0 - 1 29'
14:35 Sichuan Jiuniu Kunshan FC - - Başlamadı
14:35 Wuhan Three Towns FC Zibo Cuju FC - - Başlamadı
Danimarka / 1.Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Esbjerg BK Fremad Amager - - Başlamadı
15:00 Hobro IK Horsens - - Başlamadı
15:00 Aarhus Fremad Thisted FC - - Başlamadı
15:00 Brabrand IF Kolding IF - - Başlamadı
15:00 Hilleroed Fodbold Frederiksberg Alliancen 2000 - - Başlamadı
15:00 Skive IK Gladsaxe - - Başlamadı
Ekvador / LigaPro Primera A, Segunda Etapa   İlk Yarı Sonuç Durum
03:00 Barcelona SC Cuenca 1 - 0 3 - 2 Bitti
23:00 Orense Guayaquil City - - Başlamadı
Endonezya / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
11:15 Bhayangkara Madura United 1 - 0 1 - 0 42'
11:15 Psis Semarang Persiraja Banda 0 - 0 2 - 1 46'
14:15 PSM Makassar Persebaya Surabaya - - Başlamadı
16:45 Bali United FC Persib Bandung - - Başlamadı
Estonya / Premium Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
13:00 Tallinna Legion Viljandi JK Tulevik - - Başlamadı
16:00 Kuressaare Parnu Vaprus - - Başlamadı
19:00 FCI Levadia Tallinn Trans Narva - - Başlamadı
Fas / Botola, Fas Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Hassani d'el-Jadida Hassania Union Sport Agadir - - Başlamadı
21:15 Ittihad Tanger Chabab Mohammedia - - Başlamadı
23:30 Jeunesse Salmi Maghreb de Fes - - Başlamadı
Finlandiya / Veikkausliiga   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 HIFK IFK Mariehamn - - Başlamadı
17:00 FC Haka Valkeakoski Tampereen Ilves - - Başlamadı
17:00 FC Lahti AC Oulu - - Başlamadı
17:00 KTP Kotka Kuopion Palloseura - - Başlamadı
17:00 Seinajoen JK FC Inter Turku - - Başlamadı
Galler / Cymru Premier   İlk Yarı Sonuç Durum
16:30 Caernarfon Town FC Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC - - Başlamadı
16:30 CEFN Druids AFC Pen-y-Bont - - Başlamadı
16:30 Connahs Quay Nomads FC Bala Town FC - - Başlamadı
16:30 Haverfordwest Flint Town United FC - - Başlamadı
19:15 The New Saints Barry Town United FC - - Başlamadı
Guatemala / Ulusal Lig, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 FC Santa Lucia Cotzumalguapa Antigua GFC - - Başlamadı
22:00 Deportivo Iztapa Comunicaciones - - Başlamadı
00:00 CSD Municipal CSD Coban Imperial - - Başlamadı
Güney Afrika / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Chippa Orlando Pirates FC - - Başlamadı
18:00 Baroka Sekhukhune United - - Başlamadı
18:00 Cape Town Stellenbosch - - Başlamadı
18:00 Kaizer Chiefs Royal AM - - Başlamadı
Hırvatístan / 1. Hırvatistan Milli Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Slaven Belupo NK Istra 1961 - - Başlamadı
20:05 Sibenik NK Lokomotiva Zagreb - - Başlamadı
Hollanda / Eredivisie   İlk Yarı Sonuç Durum
17:30 Heerenveen Fortuna Sittard - - Başlamadı
19:45 Willem II Groningen - - Başlamadı
21:00 Ajax Cambuur - - Başlamadı
22:00 Utrecht RKC Waalwijk - - Başlamadı
İrlanda / İrlanda Premier Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
21:45 Sligo Rovers Shamrock Rovers - - Başlamadı
İskoçya / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 Aberdeen St Johnstone FC - - Başlamadı
17:00 Hibernian St Mirren - - Başlamadı
17:00 Ross County Heart of Midlothian - - Başlamadı
17:00 Dunfermline Athletic Inverness CT - - Başlamadı
17:00 Greenock Morton FC Raith Rovers - - Başlamadı
17:00 Hamilton Academical FC Ayr United - - Başlamadı
17:00 Partick Thistle Kilmarnock - - Başlamadı
17:00 Queen of The South Arbroath - - Başlamadı
17:00 Airdrieonians East Fife - - Başlamadı
17:00 Clyde FC Queens Park FC - - Başlamadı
17:00 Falkirk FC Dumbarton FC - - Başlamadı
17:00 Montrose Alloa Athletic - - Başlamadı
17:00 Peterhead Cove Rangers - - Başlamadı
17:00 Albion Rovers Kelty Hearts FC - - Başlamadı
17:00 Cowdenbeath Forfar - - Başlamadı
17:00 Elgin City Annan - - Başlamadı
17:00 Stranraer Stenhousemuir - - Başlamadı
İsrail / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:45 Bnei Sakhnin Hapoel Beer Sheva FC - - Başlamadı
19:00 Hapoel Nof Hagalil FC Ashdod - - Başlamadı
20:00 Maccabi Petah Tikva Hapoel Tel Aviv FC - - Başlamadı
20:30 Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Haifa FC - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Degerfors IF Sirius - - Başlamadı
16:00 Malmö Djurgarden - - Başlamadı
18:30 Hacken Gothenburg Mjallby - - Başlamadı
14:00 Norrby IF Trelleborg - - Başlamadı
16:00 Eskilstuna Vasalund Essinge - - Başlamadı
16:00 IK Brage Gais - - Başlamadı
18:00 GIF Sundsvall Landskrona Bois - - Başlamadı
Japonya / J-Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:00 Kashima Antlers Gamba Osaka 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
12:00 Kashiwa Reysol Sanfrecce Hiroshima 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
12:00 Shonan Bellmare Avispa Fukuoka 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
12:00 Vissel Kobe Hokkaido Consadole Sapporo 1 - 0 1 - 0 Devre Arası
12:30 Tokushima Vortis Kawasaki Frontale - 0 - 0 30'
13:00 FC Tokyo Yokohama FC - - Başlamadı
13:00 Nagoya Grampus Eight Yokohama Marinos - - Başlamadı
13:00 Sagan Tosu Oita Trinata - - Başlamadı
13:00 Shimizu S-Pulse Vegalta Sendai - - Başlamadı
13:00 Urawa Red Diamonds Cerezo Osaka - - Başlamadı
12:00 Jef United Ichihara Chiba Ehime FC 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
12:00 Tochigi SC Mito Hollyhock 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
12:00 Ventforet Kofu Omiya Ardija 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
13:00 FC Ryukyu Thespakusatsu Gunma - - Başlamadı
13:00 Jubilo Iwata Fagiano Okayama - - Başlamadı
13:00 Machida Zelvia V-Varen Nagasaki - - Başlamadı
13:00 Montedio Yamagata Kyoto Sanga FC - - Başlamadı
Kazakistan / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:00 Zhetysu Taldykorgan Akzhaiyk Uralsk 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
14:00 FC Astana FK Aktobe - - Başlamadı
15:00 FK Kaspyi Aktau Atyrau - - Başlamadı
17:00 FK Turan FC Ordabasy - - Başlamadı
Kıbrıs Rum Kesimi / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 Pafos FC AEK Larnaka - - Başlamadı
20:00 Olympiakos Nicosia AEL Limassol - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Kapanış   İlk Yarı Sonuç Durum
04:00 Independiente Medellin CD Once Caldas 0 - 1 3 - 1 Bitti
22:00 Envigado FC Deportes Quindio - - Başlamadı
00:00 America de Cali Jaguares de Cordoba - - Başlamadı
19:00 Bogota FC Real San Andres - - Başlamadı
23:00 Llaneros FC Boca Juniors de Cali - - Başlamadı
Kore Cumhuriyeti / K-Lig 1   İlk Yarı Sonuç Durum
08:20 Jeonbuk Hyundai Motors Suwon Bluewings 0 - 0 1 - 0 Bitti
10:30 Gwangju FC Jeju Utd 1 - 0 1 - 1 Bitti
13:00 Daegu FC Ulsan Hyundai - - Başlamadı
13:00 Gangwon FC Pohang Steelers - - Ertelendi
07:30 Jeonnam Dragons Bucheon FC 1995 1 - 0 1 - 2 Bitti
10:00 Gyeongnam FC Gimcheon Sangmu 2 - 1 2 - 3 Bitti
12:30 Busan I Park FC Anyang - 0 - 0 33'
Kosta Rika / Premier Lig, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
05:00 LD Alajuelense San Carlos 0 - 1 2 - 2 Bitti
23:00 Adr Jicaral Perez Zeledon - - Başlamadı
Litvanya / A Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 FC Dziugas Telsiai Vilnius FK Zalgiris - - Başlamadı
17:00 FK Banga Gargzdai FK Kauno Zalgiris - - Başlamadı
Malta / Premier Lig, Ana Tur   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 St Lucia FC Sirens FC - - Başlamadı
20:00 Valetta Gzira United FC - - Başlamadı
22:00 Hibernians FC Paola Mosta FC - - Başlamadı
Meksika / Liga MX, Açılış   İlk Yarı Sonuç Durum
05:00 Necaxa Atlas FC 0 - 2 0 - 3 Bitti
Moldova / Divizia Nationala   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 FC Dinamo Auto FC Floresti - - Başlamadı
Norveç / Elit Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 Kristiansund BK Haugesund - - Başlamadı
19:00 Odds BK Lillestrom - - Başlamadı
16:00 Asane Fotball Aalesund - - Başlamadı
16:00 Bryne FK Start - - Başlamadı
16:00 Grorud IL Sogndal IL - - Başlamadı
16:00 Jerv Sandnes ULF - - Başlamadı
16:00 Raufoss Kfum Oslo - - Başlamadı
16:00 Strommen Hamarkameratene - - Başlamadı
19:00 Ranheim Stjordals-Blink - - Başlamadı
15:00 Floro Alta IF - - İptal
15:00 IF Floeya Tromsdalen - - İptal
16:00 KVIK Halden FK Kongsvinger - - İptal
16:30 Brattvag Baerum - - Başlamadı
17:00 Baerum Moss FK - - İptal
17:00 Eidsvold Moss FK - - Başlamadı
17:00 Floro Alta IF - - Başlamadı
14:00 Vard Haugesund FK Arendal - - İptal
16:00 Oeygarden FK Egersunds - - İptal
16:00 Vard Haugesund Oeygarden FK - - Başlamadı
17:00 Fram Larvik Notodden - - Başlamadı
17:00 Kjelsas Notodden - - İptal
17:00 Skeid Sotra SK - - Başlamadı
17:00 Skeid Flekkeroy - - İptal
Paraguay / Paraguay Primera Ligi, Kapanış   İlk Yarı Sonuç Durum
03:15 Club River Plate Asuncion Libertad Asuncion 0 - 0 0 - 1 Bitti
Peru / Primera Ligi, Kapanış   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Melgar Ayacucho 1 - 0 1 - 1 Bitti
19:00 Mannucci Alianza UDH - - Başlamadı
21:15 U. Cesar Vallejo Cantolao - - Başlamadı
23:30 Binacio Sport Boys - - Başlamadı
Polonya / Ekstraklasa   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Wisla Plock Jagiellonia - - Başlamadı
16:00 MKS Pogon Szczecin MKS Cracovia Krakow - - Başlamadı
18:30 Radomiak Radom WKS Slask Wroclaw - - Başlamadı
21:00 KS Lechia Gdansk GKS Piast Gliwice - - Başlamadı
13:40 LKS Lodz Podbeskidzie Bielsko Biala - - Başlamadı
21:30 Korona Kielce Sandecja Nowy Sacz - - Başlamadı
Portekiz / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
17:30 FC Famalicao Maritimo Madeira - - Başlamadı
20:00 Belenenses Lisbon Gil Vicente Barcelos - - Başlamadı
22:30 Arouca Vitoria Guimaraes - - Başlamadı
13:00 Rio Ave CD Feirense - - Başlamadı
17:30 CD Mafra CD Trofense - - Başlamadı
Romanya / Liga 1   İlk Yarı Sonuç Durum
14:30 Targoviste Farul Constanta - - Başlamadı
20:00 Fc U Craiova 1948 Fotbal Club FCSB - - Başlamadı
Rusya / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Ufa Khimki - - Başlamadı
16:30 PFK Krylia Sovyetov Samara FK Rostov - - Başlamadı
19:00 Akhmat Grozny Krasnodar - - Başlamadı
Sırbistan / Superliga   İlk Yarı Sonuç Durum
17:00 FK Cukaricki Belgrade FK Spartak Subotica - - Başlamadı
17:00 FK Proleter Novi Sad Mladost L - - Başlamadı
19:30 FK Vozdovac FK Radnicki 1923 Kragujevac - - Başlamadı
Simulated Reality League / Bundesliga SRL   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Augsburg SRL Monchengladbach SRL - - Başlamadı
13:30 B. Munich SRL VfL Bochum Srl - - Başlamadı
13:30 Cologne SRL Leipzig SRL - - Başlamadı
13:30 Dsc Arminia Bielefeld Srl Hoffenheim SRL - - Başlamadı
13:30 Mainz SRL Freiburg SRL - - Başlamadı
04:30 Daegu SRL Ulsan Hyundai SRL 1 - 1 1 - 1 Bitti
04:30 Gwangju SRL Jeju United FC (Srl) 1 - 0 2 - 0 Bitti
04:30 Jeonbuk SRL Suwon BW SRL 1 - 0 2 - 0 Bitti
11:00 Alaves Osasuna SRL 1 - 0 1 - 1 Bitti
11:00 Atletico SRL Bilbao SRL 0 - 1 0 - 1 Bitti
11:00 CF Elche Srl Levante SRL 0 - 0 2 - 3 Bitti
11:00 Rayo Vallecano Srl Getafe SRL 0 - 0 1 - 0 Bitti
13:00 RC Lens Srl Lille SRL - - Başlamadı
13:00 Saint-Etienne SRL Bordeaux - - Başlamadı
12:00 Aston Villa SRL Everton SRL 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
12:00 Burnley SRL Arsenal SRL 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
12:00 Liverpool SRL Crystal Palace SRL 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
12:00 Man City SRL Southampton SRL 0 - 1 0 - 1 Devre Arası
12:00 Norwich SRL Watford SRL 0 - 2 0 - 2 Devre Arası
12:00 Wolverhampton SRL Brentford FC Srl 1 - 1 1 - 1 Devre Arası
10:00 Akhmat Grozny SRL Krasnodar 4 - 0 5 - 0 Bitti
10:00 Krylia Sovetov SRL Rostov SRL 0 - 1 2 - 1 Bitti
10:00 UFA SRL Khimki SRL 2 - 0 2 - 0 Bitti
11:00 Genoa SRL Fiorentina SRL 1 - 0 2 - 0 Bitti
11:00 Inter SRL Bologna SRL 1 - 0 2 - 1 Bitti
11:00 US Salernitana Srl Atalanta SRL 0 - 0 1 - 0 Bitti
10:00 Adana Demirspor Srl Caykur Rizespor SRL 0 - 1 2 - 1 Bitti
10:00 Antalyaspor SRL Besiktas SRL 0 - 2 0 - 5 Bitti
10:00 Kasimpasa SRL Trabzonspor SRL 1 - 2 1 - 2 Bitti
10:00 Sivasspor SRL Gaziantep SRL 2 - 2 4 - 2 Bitti
Singapur / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
12:30 Tampines Rovers FC Young Lions - 0 - 0 33'
12:30 Tanjong Pagar Utd. Hougang United FC - 0 - 1 33'
Slovakya / Superliga   İlk Yarı Sonuç Durum
19:00 AS Trencin FK Senica - - Başlamadı
19:00 MFK Ruzomberok FC DAC 1904 Dunajska Streda - - Başlamadı
19:00 MFK Tatran Liptovsky Mikulas FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana - - Başlamadı
19:00 MFK Zemplin Michalovce FC Vion Zlate Moravce - Vrable - - Başlamadı
Slovenya / PrvaLiga   İlk Yarı Sonuç Durum
18:00 NK Domzale NK Radomlje - - Başlamadı
21:15 Olimpija Ljubljana NK Celje - - Başlamadı
Suudi Arabistan / Suudi Profesyonel Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
18:30 Al Hilal (KSA) AL Ettifaq - - Başlamadı
18:45 AL Hazem Abha - - Başlamadı
20:30 AL Nassr AL Ittihad - - Başlamadı
Tayland / Tayland 1. Ligi   İlk Yarı Sonuç Durum
13:30 Port FC Khon Kaen - - Başlamadı
14:00 Chiangrai United Ratchaburi - - Başlamadı
14:00 Chonburi FC Nongbua Pitchaya - - Başlamadı
14:30 Buriram United FC Chiangmai United - - Başlamadı
Türkiye / 1. Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
16:00 Eyüpspor BB Erzurumspor - - Başlamadı
19:00 Manisa Futbol Kulübü Bandırmaspor - - Başlamadı
13:30 Sivasspor Gaziantep FK - - Başlamadı
16:00 Kasımpaşa Trabzonspor - - Başlamadı
19:00 Adana Demir Rizespor - - Başlamadı
19:00 Antalyaspor Beşiktas - - Başlamadı
Türkiye / 2. Lig, Kırmızı Grup   İlk Yarı Sonuç Durum
15:00 Trabzon Nigde Anadolu - - Başlamadı
16:00 Sarıyer Turgutluspor - - Başlamadı
16:00 Sancaktepe Kelkit - - Başlamadı
16:00 Beyoglu Yeni Carsi FK Carsambaspor - - Başlamadı
16:00 Esenler Erokspor Belediye Derincespor - - Başlamadı
Ukrayna / Premier Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
14:00 Ingulets Petrove Kolos Kovalivka - - Başlamadı
17:00 Dnipro-1 Veres Rivne - - Başlamadı
17:00 FC Mariupol FC Shakhtar Donetsk - - Başlamadı
19:30 FC Dinamo Kiev FC Oleksandriya - - Başlamadı
Uruguay / Uruguay Primera Ligi, Kapanış   İlk Yarı Sonuç Durum
02:00 Penarol URU Atletico Fenix Montevideo 0 - 0 0 - 0 Bitti
19:15 Cerrito CS Cerro Largo FC - - Başlamadı
21:30 Villa Espanola Institucion Atletica Sud America - - Başlamadı
Yunanistan / Süper Lig   İlk Yarı Sonuç Durum
20:30 Pas Giannina Panathinaikos - - Başlamadı